Facebook  |   Blip  |   Rejestracja  |   Zaloguj się  |   Kontakt
Wyszukiwarka
Realizacja zamówienia

Po wypełnieniu formularza zamówienia na adres e-mailowy podany w formularzu zostanie wysłana wiadomość, zawierającą informacje o zamówieniu, formie płatności oraz numerze konta, na które należy dokonać wpłaty.

Kupując bieliznę w naszym sklepie, mają Państwo do dyspozycji trzy formy płatności:

  • przelew bankowy
  • płatność kartą kredytową (za pośrednictwem serwisu Przelewy24)
  • płatność w momencie odbioru przesyłki (za pobraniem)

Jeżeli wybrali Państwo płatność przelewem, realizacja zamówienia zaczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zwykle dzieje się to dzień po dokonaniu wpłaty.

W przypadku płatności za pobraniem pocztowym lub kartą kredytową, realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili odebrania zamówienia przez pracownika sklepu.

Czas realizacji(wysyłki) zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru (w magazynie sklepu lub magazynach dystrybutorów) oraz wybranego sposobu płatności i wynosi od 1 do 14 dni roboczych. W przypadku niestandardowych zamówień skontaktujemy sie w celu omówienia dostawy. Czas realizacji zamówienia oznacza termin, w którym zamówienie zostanie wysłane do Klienta i nie obejmuje czasu dostarczenia, jest to tylko czas sprowadzenia przez nas bielizny do magazynu. W przypadku kilku produktów zamawianych w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia jest najdłuższym czasem realizacji spośród produktów, znajdujących się w zamówieniu. Ponieważ Sklep bazuje częściowo na magazynach dostawców mogą się pojawić sytuacje losowe związane z brakiem produktu w magazynie dostawcy. W przypadku takiej sytuacji sklep rezerwuje sobie 7 dodatkowych dni roboczych na rozwiązanie problemu dostawy.

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy w polu 'tytułem' wpisywać numer zamówienia, który otrzymają Państwo w e-mailu. Podanie numeru znacznie usprawnia proces realizacji zamówienia i skraca czas oczekiwania na przesyłkę.

W przypadku, gdy chcą Państwo anulować lub zmienić złożone zamówienie prosimy o szybki kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu 012 371 10 48 lub pod adresem mailowym koronka@koronka.pl