Facebook  |   Blip  |   Rejestracja  |   Zaloguj się  |   Kontakt
Wyszukiwarka
Zwrot towaru


Towar można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego otrzymania. Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym, "pozbawionym zapachu" (np. kremy, perfumy, papierosy), wraz z oryginalnym pudełkiem i metkami- bez utraty jego wartości handlowej. Do zwrotu towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupów, zawierający numer konta, na które mają być przesłane pieniądze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towarów zwroty nie będą rozpatrywane. Klient sklepu jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do firmy Szkla.com S.A. Koszty częściowego zwrotu towaru ponosi kupujący. W przypadku zwrotu całości zakupionego towaru, zwracana jest wartość tego towaru wraz z kosztem wysyłki. Zwroty pieniędzy wykonywane są jedynie na konta bankowe. Nie przesyłamy pieniędzy przy użyciu przekazów pocztowych. Firma Szkla.com S.A. nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów „za pobraniem”. W przypadku zwrotu pieniędzy dla Klienta na zagraniczny rachunek bankowy - przelewu dokonujemy wyłącznie z zaznaczoną opcją SHA. (ponosimy opłatę wyłącznie za wysłanie przelewu z naszego banku. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne dodatkowe opłaty ustalone przez bank odbiorcy/banki pośrednie za zrealizowanie przelewu.)

W przypadku reklamacji prosimy o podanie krótkiego opisu wady oraz adres na który mamy odesłać towar. Reklamowany lub zwracany towar prosimy przesyłać na poniższy adres:

Szkla.com
ul. Samozwaniec 39
31-711 Kraków

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki kupujący jest zobowiązany do poinformowania o tym pracownika poczty i spisania razem z nim specjalnego protokołu uszkodzenia przesyłki. Szkla.com nie odpowiada za przesyłki uszkodzone z winy Poczty Polskiej. W przypadku reklamacji z powodu uszkodzenia przesyłki tylko reklamacje zawierające taki protokół będą rozpatrywane.
Formularz reklamacji do pobrania tutaj
Formularz zwrotu do pobrania tutaj